Informatie

 

Bij Sjoepkar kunnen de kinderen terecht voor ontbijt, naschoolse opvang en vakantieopvang.

Onze naam Sjoepkar is een Limburgs woord voor kruiwagen. De Sjoepkar die je nodig hebt om succesvol door het leven te gaan. Die Sjoepkar van uw kind vullen wij in onze buitenschoolse opvang.

KlimmenSport BSO

Sport BSO Sjoepkar staat voor een gerichte visie met betrekking tot kinderen, ouders, locatie en personeel. Wij vangen de kinderen op in een gezonde omgeving waar sport en bewegen centraal staan.

 

 

 

 

 

 

Sport KDV 't Sjoepkerke voor peuters staat ook klaar om uw kind een leuke, leerzame dag te bezorgen en net als bij de BSO staat ook hier bewegen centraal.

 

 

 

 

Wij vullen de ‘Sjoepkar’ van uw kind voor een succesvolle toekomst.

Voor de kosten hoeft u de beste opvang van de regio niet te mijden.

Bereken hier uw kosten 

 

 

 

Openingstijden

Klik hier
 

Ieder teamlid heeft vanaf heden een eigen telefoonnummer en mailadres!

 

Amstenrade

Sport BSO Sjoepkar

 

Sandy: 06-24517533

sandy@sjoepkar.nl

Inas: 06-24517533

Inas@soepkar.nl

Locatie: 06-24517533

amstenrade@sjoepkar.nl

 

Merkelbeek

Sport BSO Sjoepkar

 

Locatie: 0622473033

- Dennis: 0631184577 of dennis@sjoepkar.nl

- Henri: 0631184600 of henri@sjoepkar.nl

- Eline: 06-41018259 of eline@sjoepkar.nl

- Planning:
planning@sjoepkar.nl

 

Merkelbeek

Sport KDV ’t Sjoepkerke

 

Locatie:  0624363211

Vivien: 0624363211

vivien@sjoepkar.nl

Elleke: 0624363211

elleke@sjoepkar.nl

Wij verwelkomen

Wij verwelkomen: alle kinderen op onze nieuwe locatie in Amstenrade.

Deze locatie (in basisschool de Verrekijker) is per januari 2016 door ons overgenomen van Humanitas.

Wij wensen hen veel plezier op onze BSO!


 

Bekijk ook onze facebook-pagina

Logo: Leerbedrijf Calibris   Logo: NIBHV   Logo: Het oranje kruis